Fokkers aangemeld bij de Engelse Bulldog Club Nederland

Het is mogelijk om als lid van de EBCN uw kennelnaam te promoten, mits u natuurlijk voldoet aan alle gestelde eisen van de EBCN.

De kosten van vermelding zijn vastgesteld door de ALV in 2013 op 10 euro per jaar.

Voor kennelvermelding dient u een kopie van uw kennelregistratie van de Raad van Beheer en uw gegevens door te geven aan de kynologische zaken
kynologischezaken@ebcn.nl

 

Staat uw kennelnaam niet vermeld, maar u heeft wel betaald neem dan contact op met onze penningmeester    

 

 

Kennel Naam Plaats Telefoon Website
Bulllaina A.D. Sztetner Baarlo 06 34112198 www.bulllaina.nl
Bulls of Mabena M. Versluis Ridderkerk 06 18665010 www.bulls-of-mabena.nl
Chien De Mon Reve PH. B.J. Kruseman Emmeloord 0527 617306 www.dierenpensionemmeloord.nl
From British Knight A.A. Kalkman Rotterdam 06 51831444 www.frombritishknight.com
From the White Three C.M.A. van Kuik Waalwijk 0416-339377 www.fromthewhitethree.nl
Gimme Shelter J.A. Lamers & H.T. Lamers Amsterdam 020 6179792 / 06 23443322 www.gimmeshelter.nl
Glimmer Friends A. Barendse Hardenberg 0523 266870 www.glimmerfriends.com
Going in Style F. Schellen Oss 06-20098249 www.fredschellen.nl
Happy Bulls M. J. G. Konings - Koevoets Sprundel 0165 387160 www.happybulls.nl
Jester's Bulldogs M. Schootemeijer Hekelingen 0181 644299 www.jesters-bulldogs.nl
Josabulls AM Flasza - van Es Rozenburg 0181 213447 www.josabulls.nl
Moodmakers A. Lammerts Lettelbert 0594-519764 members.home.nl/moodmakers
Of The Wolfswood J. Van Der Zanden De Mortel 0492-319313 www.ofthewolfswood.nl
StarSpirit H. van Harskamp Purmerend 06 21257685 www.starspiritbulldogs.nl
Steady Bulldogs A.M. Lindeijer - Mook Wijhe 0570 524333 www.steadybulldogs.nl
Surrounds with Bulls S. van der Meer Lelystad 032 0258456  
The Hopi's R.G.R. Ulveling Rotterdam 06 24841046 www.hopibulldog.com
Van de Molen de Hoop K.A. Mul - Beerman Gorinchem 0183 510875 www.molendehoopbulldogs.com
Van de Westpolderjagers M.K. vd Berg Ulrum 0595 401946 www.westpolderjagers.nl
Van de Zwarte Eugte F. de Witte Den Ham 0546 671584 www.vandezwarteeugte.nl
Van het Waterlandbulls S. Houwers De Meern 030 2443557 www.waterlandbulls.nl
Van Zany Bulls M. Hoegen Nootdorp 015 3107140 www.zanybulls.nl
With the Sense of Honour D. Sas - Glerum Dordrecht 06 51976520 www.with-the-sense-of-honour.nl
         
Aspirant Fokkers
De eerste drie jaar is men 'aspirant fokker', in deze periode moeten minimaal twee nesten gefokt worden die voldoen aan het fokreglement.
From the Norman's Place P. Veldink Haarlem 0614125561 / 0235749907 www.fromthenormansplace.nl
Makes Memories A van Willigen-Pieterse Purmerend 06 31901047 www.makesmemories.com
Of the Angels Corner A. Fleming Hoorn 06 27562194 www.oftheangelscorner.nl
Of the Pear-Tree Farm JPAM Gilsing Eindhoven 040 2622285 www.engelsebulldogs.com
Seabright J.H. Westdijk Dedemsvaart 06 52788071 www.seabright.nl
         
         

 

Onder voorbehoud van fouten.

>